Środa Śląska | ul. Malczycka 7 | 71 317-47-84, 608-290-676

Zasobniki c.w.u. i wymienniki pionowe

Wymienniki i zasobniki ciepłej wody (stojące) przeznaczone są do współpracy z układami centralnego ogrzewania, często są wykorzystywane w procesie modernizacji starych instalacji c.o lub montowane są w systemach niskotemperaturowych. Posiadacze kotłów dwufunkcyjnych, przygotowujących przepływową ciepłą wodę za pomocą wymienników płytowych, chętnie sięgają po wymienniki z wężownicami spiralnymi. Zwiększają w ten sposób wydajność ciepłej wody starych układów i likwidują dużą bezwładność cieplną c.w.u, czyli nieprzyjemne wahania temperatury wody w punktach jej poboru przy zmiennych wartościach przepływu. Wymienniki pionowe charakteryzują się dobrymi właściwościami akumulacyjnymi dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów izolacyjnych.

Duża różnorodność pojemności jak i wielkości wężownic, pozwala na łatwy dobór odpowiedniego urządzenia w zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Takie urządzenia jak Mega Solar (wymiennik z dwiema wężownicami) pozwalają na korzystanie z dwóch źródeł ciepła w celu podgrzania wody. Prawie wszystkie wymienniki posiadają króćce do montażu grzałki elektrycznej, co czyni je urządzeniami bardzo uniwersalnymi. Zbiorniki są zabezpieczone emalią ceramiczną z anodą magnezową, co przekłada się na długi okres żywotności tych wyrobów.

Polecane produkty

Powietrzne Pompy Ciepła

Kotły i Piece na Pellet

Nasi partnerzy

Masz pytanie lub potrzebujesz niestandardowej pomocy?

Nasz doradca dostępny jest w godzinach 8.00 - 16.00. Telefon kontaktowy 608-290-676 .

pon. - pt. 8.00 do 17.00
sobota     8.00 do 13.00

55-300 Środa Śląska | ul. Malczycka 7
tel/fax.  71 317-47-84
608-290-676
 
biuro@hydro-tech.com.pl

Lokalizacja

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kopiowanie dokumentów ze strony internetowej firmy Hydro-Tech możliwe tylko za zgodą firmy.